fbpx
Pardavimų didinimas su Google Adwords
Mes esame kvalifikuoti paieškos sistemos specialistai. Sukursime jums profesionalią kampaniją ir padidinsime Jums pardavimus

Unikalūs skelbimai pagal kiekvieną raktažodį

Mūsų naudojami metodai nesikartoja, skelbimai yra unikalūs kiekvienam klientui ir paslaugai

Kontekstinės reklamos auditas ir identifikavimas

Mes ne tik sukūriame reklama tačiau ir ją analizuojame, bandome skirtingas hipotezes siekiant, kad jūs gautumėte kiap įmanoma daugiau klientų panaudojant kuo mažesnius kaštus

PPC(Pay per click) tyrimas

Nustatome konversijas, CTR ir kitus rodiklius kurie rodo konkrečius rezultatus

Google AdWords

 

Apie šią paslaugą yra girdėjas kiekvienas žmogus, kuris yra susidūręs su reklama internete.

Pagal STARTmedia Lietuva atliktą tyrimą buvo nustatyta, kad net 70 proc visų intenreto vartotojų prieš pasirinkdami paslaugą ieškojo jos Google.  Tai yra didžiausias reklamos kanalas pasaulyje, ir ji yra tokia protinga, kad rodo reklama tik tiems lankytojams, kurie pagal Jūsų raktažodžius ieškos paslaugos ir prekės.

Reklamos kaina už paspaudimą priklauso nuo skirtingo raktažodžio ir kokybės balo skelbime. Vadinasi ne vien paspaudimo kaina lemia kurioje pozicijoje būsite ir kiek jums kainuos jūsų paspaudimas. Profesionalus Google Adwords valdymas yra užtikrinantis efektyvumą lemiantis faktorius. Verslininkai darydami skelbimus patys pralaimi, nes užleidžia pozicijas konkurentų verslui ir dar moka daug didesnį mokestį už vieną paspaudimą.

 

Google AdWords  privalumai

 

 • Mokama už konkrečius paspaudimus(ang.leads) ir atėjimus į Jūsų svetainę. Klientai atėję per Adwords reklama ieško būtent tai ką reklamuojate, tai ženkliai padidina pardavimų galimybes ir didina konversiją.
 • Google Adwords kampaniją sukūriame profesionaliai, pagal visus skelbimų elementus ir grupes.
 • Naudojantis šia paslauga visada galima kontroliuoti reklamos biudžetą – prireikus sumažinti arba padidinti.
 • Galimybė pasiekti Jūsų tikslinę auditoriją pagal amžių, geolokaciją, gyvenamąją vietą ir pomėgius.
 • Nuolat didinamas kokybės balas, kuriama marketingo strategija Jūsų verslui, konsultacijos su Google sertifikuotais specialistais.

 

Ką pasirinkti – Adwords ar SEO?

 

Google AdWords reklamos pajėgimai  leidžia reklamą parodyti pačiame paieškos viršuje. Taip pritraukiama daugiausia klientų. Pats geriausias dalykas, kad reklama galima nustatyti ir sukurti per dvi paras.

Kartais STARTMedia sulaukia klausimų kas yra geriau – Google AdWordsreklama, ar vis gi SEO? Teisingo atsakymo šiuo atveju nėra. Mes rekomenduojame patikrinti hipoteze ir nuspręsti kuris būdas yra geriausias jums.

Google yra komercinė įmonė kurios pagrindinis tikslas yra tas, kad vartotojas kuris naudoja jos paieškos sistemą surastų būtent tai ko ieško. Tad tikrai neužtenka vien užsipirkti reklamos ir paruošti skelbimą patiems. Kiekviena klaida Google kainuoja labai brangiai, vadinasi kaštai už reklamą padidėja. Labai svarbu suprasti kaip reklama siejasi su puslapiu į kurį nukreipiama reklama ir jos turinį. Mes padėsime Jums pasiekti aukščiausia įmanomą kokybės balą

Adwords iš profesionalų rankų jums gali sutapyti daug pinigų ir padidinti jūsų rezultatus kartais! Susisiekite su mumis šiandien.

Norite gauti
individualų pasiūlymą?

 

  Būkite Google TOP10 Ir Gaukite Klientų Srautą
  Yra daugybė priežasčių, kodėl verta investuoti į internetinio tinklapio marketingą:
  • Tinklapis gali generuoti didelį kiekį pardavimų Jūsų verslui.
  • Investicijos į tinklapį atsiperka vidutiniškai per 6 mėnesius.
  • Norint kad Jūsų verslas išliktų konkurencingas šių dienų rinkos sąlygomis yra būtina investuoti į tinklapio pozicijas Google paieškose.

  Tel. numeris +3706 28 55372 el.paštas info@startmedia.lt