fbpx
Profesionalios SEO paslaugos Jūsų verslui

SEO Paslaugos

Visi nori būti Google pozicijose  pačiame viršuje. Ten esami puslapiai susilaukia didžiausią kiekį užklausų. Google turi daugiau nei 200 algoritmų pagal ką sprendžia kam lemta būti pačiame viršuje. Mes esame tam, kad pakeltume jus į patį viršų! Jūsų brand’as ir verslas jums padėkos! Palikite užklausą ir mes su jumis susisieksime per parą!

SEO Paslaugos

 

SEO paslaugos ir jų kaina

Kas yra SEO ir kam jis naudojamas

SEO – arba lietuviškai puslapio optimizavimas paieškos sistemoms – Metodos kuris pakelia Jūsų puslapį į aukštesnes pozicijas Google sistemoje.

“StartMedia Lietuva” turi labai didelę patirtį dirbant su Verslu ir žinomais prekių žeklais. Mes pastoviai mokomės ir gilinamės į paieškų sistemos veiklas, taip kaip Google keičia savo algoritmos, siekiant, kad seni ir apleisti puslapiai keliautų žemyn. SEO Paslaugos skirtos sveikai konkurencijai

Kiekvienas mūsų klientas yra mylimas ir unikalus. Taip kaip SEO apima daugybė skirtingų užduočių, mes kiekvienam klientui parengiame skirtingą strategiją, aiškią darbų sąmatą ir planus.

Rinkodaros įmonių atlikti tyrimai rodo, kad net aštuoni iš dešimties interneto vartotojų prieš įsigydami paslaugą ar produktą apie jį ieško informacijos internete naudodamiesi paieškos sistemomis!

Intertenis puslapis nebėra tik informacijos šaltinis, tai yra Jūsų verslo veidas, kuris daug pasako apie verslą ir jo paslaugas.

Norėdami tapti konkurencingesni už konkurentus jūsų nišoje – kreipkitės ir mes jums padėsime būti geriausiais! 

Informacija apie SEO paslaugas. Kas įeina į SEO paslaugas?

 

Google algoritme yra daugiau nei 200 SEO faktorių ir detalių, kurie susidedą į bendrą interneto paieškos logiką. Taip kaip Google yra įmonė siekianti komercinės naudos ji į savo paieškos viršų įleidžia tik tuos klientus kurie parodo esą verti būti viršuje.

 Pagrindiniai SEO elementai yra:

 • URL svetainės struktūros medis (URL adresai kurie draugauja su Google, svetainės išdėstymas ir struktūra, jūsų domeno istorija);
 • Puslapio SEO elementai (turinio unikalumas bei jo kokybė paieškos sistemos naudotojams, meta tag);
 • Išoriniai SEO elementai (išorinės nuorodos(backlink) kurios vedą į Jūsų puslapį);
 • Socialiniai SEO elementai (Google +1, Facebook share/like kiekis, Twitter tweets skaičių kiekis, taipogi ir kiti labiau gilesni elementai, kaip pavyzdžiui jūsų Facebook/Google+/Twitter paskyrų sekėjų pąskyrų autentiškumas ir kokybė, dėl šios priežasties jokiu būdu negalima pirkti netikrų sekėjų ir like“ );

Tai yra tik labai maža dalis elementų kurie yra žinomi beveik visiems SEO megėjams, nes apie tai rašo kiekviename SEO straipsnyje. Kiti SEO elementai yra tokie kaip pačio puslapio naudojimo patogumo rodiklai ir parametrai, laikas kurį vartotojai praleidžia jūsų puslapyje, puslapio turinio kokybės rodikliai, įsitraukimas į turinio ir jo logika, puslapyje esančio turinio atvaizdavimas per skirtingos rezoliucijos įrenginius, geolokacija bei galybė kitų parametrų.

Norite gauti
individualų pasiūlymą?

 

  Būkite Google TOP10 Ir Gaukite Klientų Srautą
  Yra daugybė priežasčių, kodėl verta investuoti į internetinio tinklapio marketingą:
  • Tinklapis gali generuoti didelį kiekį pardavimų Jūsų verslui.
  • Investicijos į tinklapį atsiperka vidutiniškai per 6 mėnesius.
  • Norint kad Jūsų verslas išliktų konkurencingas šių dienų rinkos sąlygomis yra būtina investuoti į tinklapio pozicijas Google paieškose.

   

   

  SEO PASLAUGŲ KAINA

   

  Vienas dažniausių klausimų kurį kankiną verslą – kokia SEO kaina. Tai logiškas klausimas, kuris rūpi visiems. Atsakyti į šitą klausimą nėra lengva – tai labai individualus reikalas, todėl pradiniame puslapyje nurodome apytikslą kainą. Sutikite, jeigu jūs  turite tusčia, katik sukūrtą puslapį, ir yra žmogus kuris turi ir atnaujiną puslapį jau daugybė metų. Jūs kovojate dėl tos pačios pozicijos paieškos sistemoje. SEO kaina jums ir jam skirsis. Google algoritmų elementų yra daugiau negu du šimtai, Kartais net nebūtina daug investuoti, būna užtenka labai nedaug, kad iš dešimto rezultatų puslapio pakiltumėte į pirmąjį, o Jūsų pelnas ne augtų, o dvigubėtų!

  Pateiksime jums individualų pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius –  Pasikalbėkime

  SEO tai amžinas klientų srautas!
  SEO straipsnių svarba
  70%
  SEO nuorodų svarba
  95%
  SEO Audito svarbumas
  90%

  KIEK TRUNKA SEO PASLAUGOS?

   

  SEO (optimizavimas paieškos sistemoms)  yra ilgalaikė investicija, kurio metu dirbama ir puslapio viduje, tiek ir iš išorės. SEO integravimo laikotarpis priklauso nuo puslapio dabartinės būsenos, lukesčių, taipogi nuo Jūsų konkurentų. Pirmieji pokyčiai Google sistemoje, esant mažai konkurencijai jūsų rinkoje, matosi praėjums pirmoms savaitėms nuo darbų pradžios. Jeigu Jūsų nišoje yra labai daugybė konkurentų investuojančių į SEO tai užtruktų porą mėnesių. Geroji pusė yra tai, kad Lietuvoje dar labai nedidelis kiekis įmonių investuoja į paieškos sistemas. Tai gerokai sumažina darbų atlikimo laiką!

  STARTMedia Lietuva patirtis rodo, kad dažniausias SEO paslaugų laikotarpis yra nuo pusės iki vienerių metų, o  toliau viskas priklauso nuo gautų paieškos rezultatų. Su organiniu paieškos srautu dirbti reikės nuolatos, kadangi paieškos sistemų algoritmai keičiasi dažnai, beto ir konkurentai stengiasi patekti į kuo aukštesnę poziciją.  Mes savo klientams gautų rezultatų prarasti neleidžiame, pastoviai stengiamės ir konsultuojame, kad Jus liktumėte pačiame paieškos sistemos viršuje! Palikite užklausą ir mes jums paskambinsime!

  AR JUMS IR JŪSŲ VERSLUI TINKA SEO PASLAUGOS?

   

  Dažnai verslas masto  ar verta investuoti į SEO. Pateikiame šiek tiek informacijos, kad būtų lengviau nuspresti.:

  • SEO paslaugos yra “must-to-do” dalykas bent kuriam verslui ir paslaugai, kuri planuojama ilgam laikotarpiui. Investicija atsiperka jau per pirmus gyvavimo mėnesius. SEO nerekomenduojamas trumpalaikėms paslaugoms – Jeigu jūsų niša yra trumpalaikė ir planuojate ją užsiiminėti tik labai trumpą laikotarpį – pvž iki pusės metų. Tam reikalui kreipkitės į mus, papasakosime apie kitą Google paslaugą – Google Adwords.
  • Esant didelėms paieškų apimtis, SEO labai padidina verslo augimo galimybes. Aptarkime vieno mūsų kliento istorija Europoje prekiaujančio lentomis kurios skirtos terasoms. Sezono metu tokių lentų ieško net milijonas žmonių visoje Europoje . Nesunku suprasti, kad kai tave pamato milijonas žmonių, tavo paslaugos ir prekės parsiduoda daug greičiau ir nepaskaičiuojamais mastais. Tuo tarpu “nupirkti” tą milijoną klientų kitais būdais praktiškai būtų neįmanoma.
  • Reikia suprasti, kad net jeigu Jūsų verslas neteikia paslaugų internetu, klientai prieš dirbdami su jumis vistiek ieškos informacijos internete. Prekės ar paslaugos kurias teikiate ar parduodate vistiek bus aptariamos internete, tik jau be Jūsų argumentų. Jeigu vis dar neprekiaujate internete, kreipkites į mus ir mês parengsime atskyrą planą jums. Atminkite – jeigu jūsų nėra internete, jūsų nėra visai!

  Nemokama SEO paslaugų konsultacija!  – Pasikalbėkime.

  Kažkur planuojate įsigyti SEO paslaugų? Būtina žinoti.

   

  Pateikiame keletą klaidų, į kurias patenka verslas.

  • Pozicijos kurios yra garantuojamos. Niekas niekada negali garantuoti Google pozicijų, taip kaip tai yra neįmanoma net pačiam Google inc.Tai yra ištrauka iš oficialių “Google Guidelines” taisyklių. Jeigu jums įmonė kažką garantuoja sudvejokite. Kiekvieną dieną gauname užklausų iš įmonių, kuomet po tokių garantijų svetainė būna iš vis blokuojama Google paieškos sistemos, ir tai pašalinti kainuoja gerokai daugiau, negu iškarto dirbant su savo srities Profesionalais.
  • Jūsų puslapyje yra slepiamas turinys. Nesistenkinte apkvailinti Google. Google yra viena didžiausių ir turtingiausių įmonių pasaulyje. Per savo ilagalaikę praktiką neturime  nei vieno sėkmingo atvejo iš šimtų projektų, su kuriais esame susidurę, kuomet stengiantis apgauti būtų pavykę. Google svetainę privalo matyti taip, kaip mato svetainės lankytojas. Svetainės turinys, atgalinės nuorodos, paveiksliukai turi būti aiškiai matomi ir suprantami.

  SEO paslaugos iš profesionalų rankų Jums gali uždirbti daugybė pinigų. Tai yra investicija kuri visuomet atsiperka. Susisiekite su mumis šiandien.

  Norite gauti
  individualų pasiūlymą?

   

   Būkite Google TOP10 Ir Gaukite Klientų Srautą
   Yra daugybė priežasčių, kodėl verta investuoti į internetinio tinklapio marketingą:
   • Tinklapis gali generuoti didelį kiekį pardavimų Jūsų verslui.
   • Investicijos į tinklapį atsiperka vidutiniškai per 6 mėnesius.
   • Norint kad Jūsų verslas išliktų konkurencingas šių dienų rinkos sąlygomis yra būtina investuoti į tinklapio pozicijas Google paieškose.

   Tel. numeris +3706 28 55372 el.paštas info@startmedia.lt